Kalendár akcií

Žiadne pripravované podujatia.

17PBe0714-198 17PBe0714-199 17PBe0714-200 17PBe0714-197

Úvod

Vážení leteckí modelári, piloti, nadšenci a priaznivci RC lietania

V októbri sa skončilo funkčné obdobie predsedníctva nášho klubu. Na Valnom zhromaždení boli zvolení noví členovia vedenia, ktorí preberajú štafetu po svojich predchodcoch. Radi by sme poďakovali býv. vedeniu, zvlášť p. Petrovi Hrdličkovi, ktorý bol v klube od jeho založenia a od roku 2013 bol jeho predsedom, za vynaložené úsilie a snahu pri vybudovaní letiska ako aj organizovaní akcií RC klubu.

Sme tím  ľudí s chuťou a správnou motiváciou pracovať, s vôľou rozvíjať náš RC klub, prispieť aj niečím novým v rámci našich možností. Máme záujem zachovať nastolený trend a taktiež vyvíjať snahu o progres nášho letiska, ktoré sa prejavilo ako dobre fungujúce, zároveň sa budeme usilovať o hľadanie spôsobov, ako ho ešte skvalitniť. 

Vážime si dôveru, ktorá nám bola preukázaná a budeme sa zo všetkých síl snažiť, aby sme nesklamali a naplnili to, čo sa od nás očakáva.

predseda RC klubu Častá

                                                             Roman Setnický

Pozvánka                   

RC klub Častá, tak ako aj iné úzko profilované občianske združenia má svoje ciele. Tie naše sú združovať ľudí so záujmom o históriu letectva, letecké modelárstvo a kultúru. Preto, ak ťa zaujíma technika, máš náklonnosť k lietadlám a rád sa dozvieš niečo nové z letecko-modelárskej tematiky, alebo naopak, sám ovládaš niečo nové –  príď medzi nás a staň sa členom nášho združenia.   

 RC klubu Častá

 

Share